Cannes Lions 2018 aasta parimad reklaamfilmid

„Cannes Lions 2018. aasta parimate reklaamfilmide“ on ainulaadne võimalus saada loovas ja kontsentreeritud vormis ning tihtipeale humoorikas võtmes ülevaadet sellest, mis laias maailmas hetkel oluline on, sest reklaamid peegeldavad tabavalt ühiskonna suundumusi ja hoiakuid. Linastuvate reklaamide hulgas on mitmeid üliedukaid sotsiaalkampaaniaid. Cannes Lions filmiõhtu Leedus toob ekraanide ette pea kümme tuhat vaatajat, loodame, et Eestis jõuame sel aastal esimese tuhande külastuseni. Tallinnas linastuvad Cannes'i klipid kahel päeval - 15. ja 16. oktoobril.

Reklaamfilmide eriprogrammi on oodatud vaatama kõik kinokunstihuvilised, kuid nutikaid ideid hindavad ehk veelgi kõrgemalt turundushuvilised ning loovtööga tegelevad inimesed. Kindlasti saab olema põnev vaadata, mis mõjutab inimesi rahvusvahelisel tasemel ja kuidas saaks lahendusi integreerida Eestis.

Piletid saadaval (https://www.apollokino.ee/Event/3141/) Solarise, Lõunakeskuse, Pärnu ja Saaremaa Apollo Kinode kassadest ja internetist ning kohtade saadavusel ka kohapeal.

Cannes Lionsi loovusfestivali on Lõuna-Prantsusmaal peetud juba 65 korda ning see on tavapärane sihtkoht Eesti loovkommunikatsiooni kogukonnale. Parimate reklaamfilmide linastus toimub Eestis aga kolmandat korda.